STEPAŘSKÝ JAM

pátek 4. května od 19:00

Hudební klub [Mju:z], Moravské náměstí 15

vstupné 90 Kč

Stepařský jam navazuje na úspěšnou premiéru jamu na minulém ročníku. V České republice podobné akce nejsou k vidění téměř vůbec (alespoň ne ty stepařské), i když například v Americe se považují za běžný typ stepařských produkcí. Jamy mohou mít nejrůznější podoby, ale ve většině případů se sejde skupiny stepařů společně s živou kapelou a za jejího doprovodu improvizují, tančí, stepují...

Festivalový stepařský jam se bude konat v pátek 4. května od 19 hodin v hudebním klubu [Mju:z] na Moravském náměstí. Vystoupí na něm hlavní hosté festivalu - několikanásobní mistri světa ve stepu Švýcaři Costel a Dorel Surbeck, britská stepařka a tanečnice Carli Jefferson, stepaři z pořádajího Tanečního studia NO FEET a další. Jejich improvizaci doprovodí dvě kapely: nejdříve jazzový band a v druhé polovině večera bubenická kapela.

Vstupenky v ceně 90 Kč (pro stepaře z NO FEET snížená cena 75 Kč!!!) budou k dostání přímo na místě před konáním akce nebo od pondělí 2. dubna v Tanečním studiu NO FEET na Václavské 6.